eat

ĮŽANGA

Eatspossible yra bendrovė iš Italijos, įsikūrusi Neapolio provincijoje, užsiimanti italijoje pagamintos produkcijos platinimu pasaulinėje rinkoje. Bendrovės veikla apima mados ir turizmo, bei žemės ūkio -maisto sektorius. Bendrovė eksportuoja maisto produktus tiek iš Kampanijos regiono, tiek ir iš visos Italijos. Bendrovė aktyviai dalyvauja socialiniuose projektuose, laikosi tvarumo ir aplinkosaugos gairių savo vykdomoje veikloje.

 

DIZAINAS

Prieš sukuriant logotipo dizainą, buvo atliktas tikslinės grupės tyrimas, išanalizuotos spalvos ir formos, kurias savo firminiuose stiliuose naudoja konkurentai. Tada, eskizuojant ant popieriaus buvo išvystyta logotipo idėja.

eat2

PANAUDOTI ŠRIFTAI

Išvysčius logotipą, buvo analizuojami įvairūs šriftai ir buvo pasirinktas Slab Serif, kuris eigoje buvo modifikuotas į lengvesnę ir elegantiškesnę versiją.

eat-font

eat-color

Siekiant logotipui suteikti judrumo ir dinamiškumo, dvi orginalios šrifto „E“ raidės buvo pašalintos ir pakeistos mūsų autorinio dizaino raidėmis, kurios savo forma primena stalo šakutę.

eat4

PIKTOGRAMA

Piktogramoje panaudotas ridikėlis. Jis išsiskira kaip originalus elementas, kuris nėra sutinkamas konkurentų logotipuose. Jo panaudojimas suteikia logotipui išskirtinumo.

eat5

GALUTINĖ LOGOTIPO VERSIJA

eat_b_n

eat6

SPALVŲ KOMBINACIJOS

eat7

SPALVŲ GRADACIJA

eat8

REKLAMINIS ŠŪKIS

eat9

LAISVAS PLOTAS APLINK LOGOTIPĄ

eat10

FIRMINIS STILIUS

eat11

eat12

IŠORINĖ REKLAMA

eat13

eat14

KANCELIARIJOS PRIEMONĖS

maglia

caff